Biz Kimiz?

Güneş Enerjisi Test, Denetim ve Kontrol

Kızıl Kontrol ;Farklı parametrelerin ve senkron süreçlerin etkileşim içinde olduğu güneş enerjisi sektöründe, bir projenin fikirden işletmeye kadarki tüm süreçlerinin taahhütlere,standartlara,regülasyona uygun yürüdüğünün kontrolü, kabulü ve raporlanmasını proje yatırımcısı veya kredi sağlayıcısı adına gerçekleştiren mühendislik ve kontrol firmasıdır.

Ulusal ve uluslararası tecrübe ve iştirakleri sayesinde enerji sistemleri alanında uzman geniş kadrosu ile ihtiyaç odaklı hizmetler sunarak kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Gerekli teknik ve finansal ön fizibilite çalışmalarını yaparak santralin ömrünü ve yatırımcının kazancını maksimum seviyede tutmayı amaçlamakta, analizlerimiz neticesinde yatırımcıya alternatifler sunarak karar ve inşaat sürecini en verimli hale getirmektir.

Biz Kızıl Kontrol Olarak Bu İşleyişte;

Yüklenici ’ye iş yerinin tesliminin ardından, projenin montaj süreci sırasında inşaatın TS-EN-62446 standardına göre denetlenmesi, önemli kilometre taşlarının doğrulanması, projenin proje takvimine ve üzerinde anlaşılan tasarım ve kalite kavramlarına uygun olarak ilerleyip ilerlemediğinin belirlenmesi amacı ile yüklenici’nin faaliyetlerini denetleyerek İŞVEREN ’e raporlar ve İŞVEREN Kabulü tamamlanıncaya kadar KIZIL KONTROL denetçi ekibi olarak sahada işin şart namalere, yönetmeliklere uygun olması için çalışırız

Hem Siz Hem Dünya Kazanıyor

Güneş Enerji Üretimini Artırın

Dünya Çapında Güneş Enerjisi Kontrolu

Fotovoltaik tesislerin denetim ve bilirkişi raporlarını hazırlayarak tesislerin daha fazla enerji üretmesine engel olan faktörleri ortaya çıkartıyoruz.

Stabilite & Konfor

Amaca Yönelik Mühendislik

Stabilite ve Konfor Analizleri

Güneş enerjisi yatırımlarınızın daha sürdürülebilir, verimli, karlı ve çevre dostu olması için raporlamalar ile denetimi

Yenilenebilir Enerji

Yenilenebilir Enerji İle Yatırımınızı Kara Çevirin

Yenilenebilir Enerji Denetimi

Yenilenebilir enerji kaynakları kullanarak karbon ayak izinizi azaltın, doğanın korunmasına katkıda bulunun.

Kontrol Ettiğimiz Bazı Güneş Enerji Santralleri

Maral Kalıp Metal Plastik

Performansa Dayalı Denetleme

Runex Tekstil

Saha Montaj Kontrolu

Uzman Kataforez Yuzey Kaplama

Termal Kamera İle Muayene

Yemenici Soğuk Hava Deposu

İzolasyon ve Topraklama Testleri

Kızıl Kontrol

Denetleme Ne İçin Gereklidir?

GES denetimi, GES' in işletme sürecinin güvenliği, sağlamlığı, verimliliği ve performansının sürdürülebilirliği açısından son derece önemlidir. Bu nedenle, GES denetimi sayesinde kurulacak enerji tesisisini maxsimum güvenlik ve maxsimum fayda ile uzun yıllar işletilmesinde etkin rol alır.
Mutlu Çalışanlar, Mutlu Müşteriler Yaratır

Mutlu Müşterilerimiz Ne Diyor?